hakkımızda

Osmanlı Yapı —

Hikayemiz


2015 yılında başlayan ticari faaliyetlerimiz; gayretimiz ve müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir. Sektörümüzdeki gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişen teknoloji ve teknikler imalata yansıtılmakta, yapılan her işte en üst kalite ve maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Osmanlı Yapı yaptığı çalışmalar ile kalite, sağlamlık ve teknoloji olarak yüksek standartta cam balkonlar üretmektedir. Kullandığı ana malzemeleri satın alırken, TSE Belgesi veya uluslararası standartlara uygunluk aramakta, İnanıyoruz ki; ürünlerimiz, hizmetimiz ve danışmanlığımızla doğru seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacak ve beklentilerinizin tam karşılığını verebilecek tek kuruluş olmaktır.

Ekibimiz

Amacımız—

Kalite Standardımız.

Piyasada satışa arz edilen her üründe olduğu gibi cam balkon ürünlerinde de muhtelif fiyatlar olmaktadır. Altın, gümüş gibi cevherlerde farklı ayardaki ürünlerde fiyat farkı olduğu gibi, alüminyumda da farklı kalitede ürünler vardır. Alüminyum erimiş hale geldiği zaman içerisine katılan kimyasallarla, kağıt kalınlığında alüminyum folyo yapıldığı gibi, çelikten sert metal haline de getirilebilmektedir. Aynı şekilde kullanılan teker ve camın kalitesine göre fiyatı da değişmektedir. Fiyat farkları bir ürünün imalatında kullanılan malzemelerin kalite farkından kaynaklanmaktadır. Biz birinci sınıf alüminyum ve kaliteli teker yanında Şişecam ürünü temperli cam kullanmaktayız.

Sonuçta Osmanlı Yapı olarak biz, en ucuz cam balkonu yapıyoruz iddiasında değiliz, olamayız da. Ancak biz yaptığımız işi; kullandığımız malzeme ve uyguladığımız işçilikle orantılı olarak muadillerimiz arasında en uygun fiyata yapma, bütçenizin ve beklentilerinizin tam karşılığını vermek iddiasındayız. Bütçenizin ve beklentilerinizin tam karşılığını verecek kuruluş olarak her an yanınızdayız...

parallax background

yüksek kalite


güven ve


uygun fiyat


için

Kampanya!